MŽNL Slavonije i Baranje, 25.kolo – Našk –Vihor 0:2

Našice – Gradski stadion. Gledatelja 400.
Glavni sudac Krešimir Sučić(Osijek)6. Pomoćni suci Severinac(Nova Kapela), Vukšić(Nova Gradiška).

Delegat Antun Florijančić (Jurjevac). Strijelci:0:1 – Pinter(4), 0:2 – Jović(67).

Opomenuti igrači Šoštarić, Potolovec, Torčić, M.Kubala(Vihor).
Našk: Mikšić, Rukavina, Svalina, Tomić, Mikola(od 61.Slivečko), Knežević(od 66.Hendrih), Galinec, Gašparić(od 72.Kostreš), Mađaš(od 81.Koprivčić), Barišić, Hečimović.
Trener Adam Pastva.

Vihor: Banović, Pavlović, Jović(od 81.Čiš), De.Ćosić(od 57.S.Kubala), Pinter, Šoštarić, Potolovec, Stranatić, Tomac(od 52.Šulava), Stuparić, Torčić(od 65.M.Kubala).
Trener Marko Žigić.

Igrač utakmice: Hrvoje Stuparić(Vihor).

Prije početka derbi susreta između Naška i Vihora minutom šutnje minutom šutnje odana je počast preminulom Goranu Sambolu, nekadašnjem igraču ovih klubova.

Utakmica je privukla velik broj gledatelja koji prikazanim nogometom mogu biti zadovoljni. Naravno, više Jelisavčani koji su odnijeli sva tri boda te i dalje konkuriraju za prvu poziciju. S druge strane, s nekim odlukama glavnog suca, nezadovoljni su bili Našičani. Posebno nakon grubog nasrtaja (Šoštarića) na neugodnog i brzog Mikolu kao i situacije kada je Potolovec, kao zadnji igrač, za grub start na Mađašu dobio“ žuti“, umjesto „crveni“ karton. U cjelini Vihor je svoje prigode iskoristio a Našk nije.

Zanimljivost susreta je činjenica kako je osam igrača Vihora (Banović, Pavlović, Jović, Ćosić, Pinter, Tomac, Torčić, Šulava) ne tako davno nosilo crveno/crni dres našičkog kluba.