Naporan vikend sa 3 utakmice je iza nas…

Proteklog vikenda naša momčad nastupila je na 12. Memorijalnom turniru “Vlado Liović” u Osijeku. Osvojeno drugo mjesto na turniru!

U prvoj utakmici pobijedili smo NK Olimpiju 2:1, oba zgoditka postigao je Tomić.

NK Olimpija011
NK NAŠK112

Sa 3 osvojena boda za prvo mjesto bio nam je dovoljan remi u drugoj tekmi jer su NK Đakovo Croatia i NK Olimpija podijelili bodove rezultatom 1:1.

Rezultati

U vrlo borbenoj utakmici, bez puno šansi i sa jedne i druge strane, nažalost sudac je malo prestrogo dosudio kazneni udarac pri samom kraju utakmice.

Pogodak za Đakovo iz kaznenog udarca postigao je bivši naškovac Tomas Grgačević, konačan rezultat 1:0.

HNK Đakovo Croatia011
NK NAŠK000

PosKlubOUPOBNERIZGPOZPRZRUZBod
3201123-11

Mihael Tomić – najbolji strijelac turnira sa 2 pogotka.
Trener na turniru nije mogao računati na Matu Grgića, Tihomira Živkovića, Stjepana Slivku i Branka Nikolića. Dobitak su dobri nastupi naših mladih i nastavak njihove afirmacije sa seniorskom momčadi, dok je cijela momčad odigrala jako dobar turnir i prvo mjesto pobjeglo nam je s tim nesretno dosuđenim kaznenim udarcem pred sam kraj utakmice sa Đakovom. Veliko bravo igračima na trudu i zalaganju.

Dan poslije, u nedjelju 12. kolovoza u 19,00h čekala nas je utakmica u Satnici Đakovačkoj protiv NK “Mladosti”. Duge pripreme i naporan raspored utakmica dale su svoj danak u prvom poluvremenu, teške noge i lagani ulazak u utakmicu odrazile su se na rezultat u prvih pola sata, 4:0 za domaćina. Ekipa se pribrala te do kraja poluvremena smanjila na 4:2 pogotcima Mikole i Slivečkog. Drugo poluvrijeme obilježila je gruba igra, na sreću nije se nitko ozlijedio, brojne prilike naškovaca od kojih je jednu realizirao Mikola za konačni rezultat NK “Mladost” – NK “NAŠK” 4:3.

NK Mladost SĐ404
NK NAŠK213

Utakmica u kojoj je trener dosta kombinirao i isprobavao više formacija, do prvenstva ima još 13 dana i 2 utakmice tako da smo uvjereni da ćemo NK “BORAC iz Kneževih Vinograda dočekati spremni.

Već u srijedu čeka nas zanimljiva utakmica Kupa NS Našice protiv “Omladinca” iz Nize.

NK Omladinac N vs NK NAŠK

Kup NS Našice