U borbenoj utakmici izgubili u Boboti

U subotu 3. studenog 2018.g. odigrali smo utakmicu 11. kola MŽNL protiv Borca iz Bobote. Zbog akumuliranih žutih kartona suspenziju je odrađivao naš prvi strijelac Tihomir Živković, ostali igrači bili su na raspolaganju treneru Žigiću.

Utakmicu smo dobro započeli, od prvog trenutka nametnuli svoju igru, držali posjed lopte i igrali borbeno. U prvih 10 minuta po jedna prilika sa obje strane, Borac nam je zaprijetio iz jedne kontre, i opet naša dominacija se nastavlja. U tom pritisku suci utakmice nažalost nisu vidjeli dva očigledna kaznena udarca, niti glavni sudac, niti pomoćni. Prvi kazneni udarac propustili su dosuditi nakon igranja po lopti rukom obrambenog igrača Borca, a drugi kazneni udarac nisu vidjeli nakon što je obrambeni igrač kao vlak ušao u Smaju u izglednoj prilici za postizanje zgoditka, pokupio ga je na nekih 7-8 metara od vrata i umalo ozlijedio. Uzalud su naši igrači prosvjedovali. Kako u nogometu biva, nakon neiskorištenih prilika primili smo pogodak u jeku naše dominacije na terenu. Domaći su poveli 1:0, naša ekipa nastavila se boriti, opet smo napadali ali nažalost do poluvremena nismo uspjeli izjednačiti.

Rezultati

Klub1. poluvrijeme2. poluvrijemeGolovi
NK Borac B112
NK NAŠK011

Odmah na početku drugog poluvremena primili smo pogodak za 2:0. U 55. minuti nakon opsade gola Borca, Slivečko krasnim udarcem pogađa u lijevi kut vratiju Borca i smanjuje na 2:1. U 63. minuti trener Žigić radi 3 izmjene, izlaze Grgić, Mađaš i Rukavina, a ulaze Mikola, Gašparić i Strakoš. Opet napadamo i dominiramo dok domaći vrebaju iz kontre. U takvim trenutcima opet suci griješe, obrambeni igrač Borca glavom vraća loptu i 2 naša igrača izlaze u priliku sami na vratara a pomoćni sudac označava zaleđe, glavni ga uvažava unatoč tome što je morao vidjeti da je obrambeni igrač vratio loptu. Do kraja utakmice moramo spomenuti udarac Hećimovića koji je samo čudom obranio vratar Borca, te dvije prilike Smaje, jednu brani vratar, a drugi udarac odlazi tik pored vratnice. Za bolju realizaciju nedostajao nam je Živković.

PosKlubPOBNERIZGRUZBod
6552620
7615319
9453117