Na skupštini NS Našice NAŠK-ovci dobili priznanja za rad

Jučer je u Gradskoj vijećnici u Našicama održana Izvještajno – izborna Skupština Nogometnog središta Našice. Nakon izbora radnih tijela Skupštine predstavnik Policijske postaje Našice Stjepan Prišć upoznao je prisutne s prevencijom te sprečavanjem nereda na nogometnim stadionima.
Izvješće o radu podnio je predsjednik Ivica Valenčak koji je istaknuo da središte ima 29 klubova s 88 ekipa i brine o 7 natjecanja.

Usvojena su i izvješća povjerenika natjecanja, suđenja, disciplinskog suca, Zbora nogometnih sudaca i trenera.

Donesena je odluku da se finale kupa Nogometnog središta NaŠica između NAŠK-a i Vihora, odigra 17. travnja na gradskom stadionu u Našicama.

Slijedilo je proglašenje dobitnika priznanja za 2018 godinu i dodjela. Za najboljeg delegata proglašen Arsen Ivančić, najbolji sudac je Matija Horvatek, najbolji trener Marko Žigić .

Marko Žigić, najbolji trener NS Našice u 2018.g.

Priznanje za izniman doprinos razvoju i unapređenju nogometa dobio je posthumno Ivan Galinec.

Ivanovi sinovi Dino i Hrvoje

Priznanje za Životno djelo Nogometnog središta Našice posthumno je dodijeljeno Josipu Pavlusu za velik doprinos razvoju našičkog nogometa i cjelokupnog športa kao dugogodišnjem predsjedniku Nogometnog kluba “Našk” i Športske zajednice Grada Našica, a primio ga je njegov sin Marko.

Na skupštini je nadopunjen i statut Nogometnog središta Našice kojim je utvrđeno da će Izvršni odbor imati 11 članova. Slijedilo je razrješenje predsjednika Nogometnog središta, članova Izvršnog odbora i Nadzornog odbora te izbor novog predsjednika i članova Izvršnog i Nadzornog odbora.

Za predsjednika Nogometnog središta Našice ponovno je izabran Ivica Valenčak.

U novom Izvršnom odboru su Ivica Valenčak predsjednik, Zvonko Šarlija i Goran Đanić dopredsjednici, Nikola Antolović, Ivan Cinkuš, Zlatko Đuroković, Ivan Keglević, Mirko Korbar, Marinko Sarajlić, Augustin Stojanović i Zdravko Kubica članovi. Za članove Nadzornog odbora izabrani su Dražen Ibriks, Vlado Mikičić i Oliver Abičić.

Izvor: www.radionasice.hr i www.nasice.com