NK Borac – NK NAŠK 2:5 (1:4)

U subotu 9. ožujka u 14. kolu Međužupanijske lige Slavonije i Baranje gostovali smo u Kneževim Vinogradima kod NK “Borac”.

Kneževi Vinogradi, 9.3.2019. 15:00h: NK Borac – NK NAŠK 2:5 (1:4)

Sastav NK NAŠK: Mikičić, Galinec, Hećimović, Barišić, Rukavina, Nikolić, Mađaš, Janžek, Grgić, Tomić, Slivečko. Na klupi: Mikšić, Lukačić, Kostreš, Pavlović, Smajo, Gašparić i Koprivčić.

Otvorenje proljetnog dijela MŽNL nismo mogli bolje zamisliti. Golijada već u prvom dijelu odlučila je susret. Hat-trick za naše vodstvo od 0:3 zabio je Mateo Slivečko već u prvih pola sata igre. Prvi pogodak postigao je u 5. minuti susreta, drugi u 18.minuti a treći u 30.minuti. Na 0:4 povisio je Hrvoje Hećimović u 33.minuti susreta. Sve do tog pogotka na terenu kao da je postojala jedna momčad. Odlična igra naših igrača, kontrolirali smo susret i zabijali. Do kraja poluvremena domaćin je iz prve prilike smanjio na 1:4 pogotkom prvog strijelca lige Slavka Barata.

U drugom poluvremenu domaćin se malo pribrao i susret je bio dosta zanimljiv. Naši su nastavili dobrim tempom i u 58.minuti povećali vodstvo na 1:5 pogotkom Mateja Mađaša nakon ubačaja Davida Janžeka. Vratar domaćih Malenica bio je nemoćan protiv raspoloženih naškovaca. Do kraja susreta valja spomenuti da je u 68. minuti dosuđen kazneni udarac za domaćina koji nije realizirao Slavko Barat, te pogodak u 89.minuti kojim je domaća ekipa ublažila poraz na konačnih 2:5.

Odličan start naših u prvenstvu, sa nova 3 boda približavamo se vodećim ekipama i vjerujemo da će nastavak prvenstva biti vrlo zanimljiv. Već u subotu 16.3. čeka nas zanimljiv dvoboj protiv NK “Željezničar” iz Slavonskog Broda koji je imao jesen za zaborav te će se pokušati iskupiti svojim navijačima. U 14. kolu Željezničar je gostovao u Kutjevu gdje je zabilježio minimalan poraz 1:0 i prve bodove u polusezoni pokušati će osvojiti u Našicama. To je odličan poziv za sve gledatelje da daju podršku našoj ekipi kako bi uz pomoć publike i nastavka dobre igre došli do nadamo se nove pobjede.