Poraz od Hajduka u Pakracu

U subotu 30. ožujka u sklopu 17. kola MŽNL gostovali smo u Pakracu kod NK Hajduk.

NK Hajduk (Pakrac) – NK NAŠK 2:0 (1:0)

U godini stogodišnjice kluba nismo mogli poželjeti bolji start u ligi, 3 pobjede u nizu. Pali su redom NK Borac u Kneževim Vinogradima, te dvije pobjede na domaćem terenu protiv Željezničara iz Slavonskog Broda i NK Kutjevo. Nakon te 3 uzastopne pobjede pali smo u Pakracu. Vratar Mikičić briljirao je te je do 17. minute skupio 6 obrana, te nas držao u igri.

U 27. minuti dvojbena situacija, Grgić je odlično probio lijevu stranu i ubacio prizemnu loptu negdje na 6-7 metara gdje utrčava Tomić i samo treba pospremiti loptu u mrežu domaćih, a glavni sudac ocijenio je da je obrambeni igrač prije izbio loptu i zatim pokosio Tomića.

Pri samom kraju prvog poluvremena, u 44. minuti Dupor eurogolom, iz voleja pogađa za vodstvo Hajduka, jednostavno neobranjiv udarac i naš vratar Mikičić bio je nemoćan.

U 70. minuti imali smo odličnu priliku, Grgić je pucao ipak malo prejako i lopta je prošla malo iznad vratnice. Do kraja smo se u potpunosti otvorili i imali priliku u 90. minuti izjednačiti, Pavlović se našao u odličnoj prilici ali nažalost lopta mu nije sjela, i uputio je udarac ravno u domaćeg vratara.

Do kraja smo iz kontre primili još jedan pogodak, ovaj put iz kontre u 92.minuti.

Ovaj poraz nije nam baš sjeo, jer ostao je gorak osjećaj da smo mogli više, uzeti bar bod, ovako Hajduk nas je preskočio na ljestvici. Okrećemo se domaćinstvu protiv Darde, gdje se nadamo uzvratiti za jesenski poraz!