Povodom obilježavanja 100. obljetnice NK NAŠK odigrana prijateljska utakmica NK NAŠK – GNK Dinamo II rezultatom 1:1

U subotu 13.7.2019. je na Gradskom stadionu u Našicama odigrana prijateljska nogometna utakmica u sklopu obilježavanja 100. obljetnice NK NAŠK.

Našičanima je u goste došla druga ekipa zagrebačkog Dinama. Pred mnogobrojnim navijačima koji su došli bodriti NK NAŠK prvo poluvrijene se završilo rezultatom 1:1 što je ujedno bio i konačni rezultat.

Već u 9. minuti gosti dolaze u vodstvo pogotkom Ivana Božića iz slobodnog udarca. Slavlje zagrepčana nije bilu dugog vijeka pošto je u 16. minuti talentirani nogometaš NK NAŠK-a Mihael Tomić izjednačio rezultat. Rezultatom 1:1 je i završena ova prijateljska utakmica, a svi igrači NAŠK-a su dobili minutažu. Tako je trener – igrač Mario Barišić u drugom poluvremenu uveo i najmlađe domaće igrače, a predstavila su se i trojica stranaca koji su stigli na probu – kamerunac Jean Libong te dva brazilca Firmino Dos Anjos i Arthur Da Silva koji su sjajno iskoristili svoju minutažu.

Ukoliko niste gledali utakmicu to možete učiniti i sada na slijedećem video prilogu.