Monografija

Godine 2019. NAŠK obilježava 100 godina neprekidnog djelovanja. U jubilarnoj godini planirano je objavljivanje monografije naslovljene

STO GODINA DJELOVANJA NAŠK-a
Od „Krndije“ do NAŠK-a (1919. – 2019.)

Monografija je posvećene svim nogometašima i članovima kluba i onima kojima je Klub u srcu.
Autori knjige su Našičanin i doajen izučavanja povijesti grada Našica prof. Branko Kranjčev te ugledna povjesničarka prof. dr. sc. Zlata Živaković-Kerže i vrstan poznavatelj povijesti sporta prof. Petar Kerže.
Monografija će obuhvaćati oko 250 stranica u formatu A4 i zorno (s velikim brojem fotografija) predočiti prohujalih 100 godina NAŠK-a – uspješnih i manje uspješnih u nogometnim sezonama.

Svi zainteresirani za suradnju na izradi monografije, sa informacijama o klubi i fotografijama mogu se javiti tajniku kluba Karlu Kanisu na mail@nknask.hr

Do predstavljanja službene monografije kluba za 100 godina djelovanja objavljivat ćemo seriju tekstova o povijesti kluba.

Monografija 1
Monografija 2